Středa, 16. října 2019
V této kategorii je 38 členů. Celkem máme 62 členů
BENEDÍK František
Čestný člen
Členem od : 31. října 1969
DRÁBEK Josef
Čestný člen
Členem od : 1. ledna 1973
GROMBÍŘ Josef
Čestný člen
Členem od : 1. ledna 1954
HANÁK Marek
Velitel jednotky, velitel družstva, velitel sdh, nositel dýchací techniky, člen výboru
Členem od : 1. ledna 1990
HLAHŮLEK Tomáš
Vedoucí mládeže
Členem od : 1. ledna 2006
HRUŠKA Štěpán
Vedoucí mládeže
Členem od : 1. ledna 2007
JAKUBÍČEK František
Čestný člen
Členem od : 31. října 1966
JAKUBÍČEK Lubomír
Místostarosta SDH, hasič, nositel dýchací techniky, člen výboru, rozhodčí
Členem od : 1. ledna 1980
JAKUBÍČEK Robin
Hasič, nositel dýchací techniky
Členem od : 1. ledna 2005
KUBICA David
Členem od : 1. ledna 2005
KUCHARIČ Stanislav
Členem od : 1. ledna 2001
KUCHARIČ Jakub
Vedoucí mládeže
Členem od : 1. ledna 2006
KUSALÍK Jaroslav
Zdravotník
Členem od : 1. ledna 2005
LAKOSIL Stanislav
Členem od : 31. října 1968
LUŇÁK Vít
Hasič, nositel dýchací techniky, vedoucí mládeže, rozhodčí
Členem od : 1. ledna 2005
MACHŮ Stanislav
Členem od : 31. října 1977
MAJERČÁK Tomáš
Členem od : 1. ledna 2005
MAJERČÁK Valent
Hospodář, člen výboru
Členem od : 1. ledna 2007
MÜLLER Miroslav
Členem od : 1. ledna 2000
OCETEK Štěpán
Velitel družstva, strojník, hlavní strojník sdh, člen výboru
Členem od : 1. ledna 2001
PÁTEK Miroslav
Členem od : 1. ledna 2009
PAVLICA Josef
Členem od : 31. října 1974
PAVLICA Tomáš
Hasič, člen výboru, zdravotník
Členem od : 1. ledna 2007
PETRUCHA Antonín
Členem od : 31. října 1973
PETRUCHA Jan
Čestný člen
Členem od : 1. ledna 1954
POMYKAL Antonín
Velitel družstva, zástupce velitele sdh, nositel dýchací techniky, člen výboru
Členem od : 1. ledna 2006
POMYKAL Vítězslav
Strojník, člen výboru
Členem od : 1. ledna 2005
POTĚŠIL Josef
Členem od : 31. října 1978
POTĚŠIL Stanislav
Členem od : 1. ledna 2007
SMETKA Jan
Členem od : 31. října 1973
SMETKA Ladislav
Starostka SDH, velitel družstva, nositel dýchací techniky, předseda kontrolní a revizní rady
Členem od : 1. ledna 2001
ŠPIRUDA Jan
Členem od : 31. října 1974
ŠRAHŮLEK Jan
Čestný člen
Členem od : 31. října 1952
ŠRAHŮLEK Martin
Čestný člen
Členem od : 1. ledna 1954
VAJDÍK Pavel
Člen Kontrolní a revizní rady
Členem od : 1. ledna 2010
ZAHRADNÍČEK Jakub
Členem od : 1. ledna 2010
ZUBATÝ Josef
Čestný člen
Členem od : 1. ledna 1953
ZŮBEK Petr
Strojník, člen kontrolní a revizní rady
Členem od : 1. ledna 2010
   

© Vytvořil Tony 2009, optimalizováno pro prohlížeč Mozilla Firefox