Pondělí, 26. října 2020
Soutěže
Hasičská soutěž PLAMEN - Radějov (Mladší a Starší žáci)
10. května 2008 Mladší a Starší žáci
Výsledky :
Mladší žáci:
ZPV Požární útok Štafeta 4 x 60 m Štafeta pož. dvojic
  pořadí čas pořadí čas pořadí čas pořadí
Kozojídky 1. 22,26 3. 54,22 1. 62,30 1.
Mistřín 3. 20,51 1. 56,22 2. 65,80 2.
Velká nad Veličkou 8. 21,96 2. 63,62 3. 69,19 3.
Svatobořice 4. 23,62 7. 69,71 10. 85,99 7.
Mutěnice 7. 23,94 9. 66,07 5. 90,50 8.
Rohatec 2. 24,68 10. 68,72 9. 93,10 9.
Uhřice 15. 29,34 13. 67,26 7. 74,77 4.
Strážnice 12. 22,56 4. 64,90 4. 96,83 11.
Těmice 13. 23,03 6. 71,91 13. 80,49 5.
Dambořice 10. 26,75 11. 66,28 6. 93,19 10.
Petrov 9. 23,63 8. 70,81 11. 104,97 14.
Dubňany 5. 31,64 15. NP 15. 82,92 6.
Kyjov 11. 30,55 14. 68,70 8. 115,29 15.
Hovorany 14. 22,69 5. 71,97 14. 92,82 13.
Šardice 19 28,14 12. 71,23 12. 99,04 12.
Vnorovy 6. ----- 15. ----- 16. ----- 16.
Radějov 16. ----- 15. ----- 16. ----- 16.
Bzenec 17. ----- 15. ----- 16. ----- 16.
Ždáníce 18. ----- 15. ----- 16. ----- 16.

Pokračování tabulky - Mladší žáci:

Štafeta CTIF Cel. čin.
  čas pořadí body body Celkové pořadí
Kozojídky 94,38 1. 0 7 1.
Mistřín 113,20 5. 0 13 2.
Velká nad Veličkou 108,51 3. 0 19 3.
Svatobořice 112,42 4. 0 32 4.
Mutěnice 115,60 7. 0 36 5.
Rohatec 122,09 10. 0 40 6.
Uhřice 106,65 2. 0 41 7.
Strážnice 123,55 12. 0 43 8.
Těmice 114,86 6. 0 43 9.
Dambořice 116,16 8. 0 45 10.
Petrov 127,19 13. 0 55 11.
Dubňany 131,89 15. 0 56 12.
Kyjov 119,91 9. 0 57 13.
Hovorany 131,40 14. 0 60 14.
Šardice 123,03 11. 0 66 15.
Vnorovy ----- 16. 20 69 16.
Radějov ----- 16. 0 79 17.
Bzenec ----- 16. 10 80 18.
Ždáníce ----- 16. 0 81 19.

Starší žáci:
ZPV Požární útok Štafeta 4 x 60 m Štafeta pož. dvojic
  pořadí čas pořadí čas pořadí čas pořadí
Mistřín 1. 19,09 1. 48,90 1. 54,33 1.
Ratíškovice 6. 20,53 3. 49,03 2. 76,70 12.
Těmice 4. 22,85 5. 59,69 15. 74,58 10.
Dubňany 3. 21,88 4. 58,54 12. 87,90 18.
Šardice 17. 25,85 9. 52,00 4. 66,24 4.
Strážnice 15. 35,69 14. 52,35 5. 61,30 2.
Rohatec 7. 24,30 7. 57,03 10. 71,47 8.
Radějov 9. 25,55 8. 52,44 6. 76,37 11.
Uhřice 2. 24,25 6. 58,50 11. 86,57 17.
Hroznová Lhota 21. 19,85 2. 50,50 3. 71,75 9.
Svatobořice 13. 31,85 13. 54,81 8. 66,71 5.
Kněždub 24. 27,53 10. 53,48 7. 64,19 3.
Kozojídky 11. NP 21. 59,18 14. 67,33 6.
Petrov 16. 30,48 12. 65,60 18. 84,53 16.
Ždánice 8. 36,32 15. 59,10 13. 71,10 7.
Hrubá Vrbka 22. 28,39 11. 56,90 9. 79,47 13.
Dambořice 18. 46,62 18. 61,51 16. 80,25 15.
Kyjov 12. 40,15 17. 61,75 17. 104,32 20.
Násedlovice 23. 38,57 16. 72,97 19. 122,99 21.
Bzenec 10. 52,67 20. 81,99 21. 79,59 14.
Žarošice 14. 47,14 19. 78,76 20. 101,26 19.
Velká nad Vel. 20. --- 22. --- 22. --- 22.
Mutěnice 19. --- 22. --- 22. --- 22.
Vnorovy 5. --- 22. --- 22. --- 22.

Pokračování tabulky - Starší žáci:

PÚ CTIF Štafeta CTIF Cel. čin.
  čas pořadí čas pořadí body body Celkové pořadí
Mistřín 61 1. 83,20 1. 0 6 1.
Ratíškovice 139 4. 85,89 2. 0 29 2.
Těmice 118 2. 93,43 8. 0 44 3.
Dubňany 187 9. 91,66 5. 0 48 4.
Šardice 200 11. 92,80 6. 0 52 5.
Strážnice 169 6. 98,25 12. 0 54 6.
Rohatec 194 10. 98,90 13. 0 55 7.
Radějov 240 15. 92,91 7. 0 56 8.
Uhřice 133 3. 109,57 19. 0 58 9.
Hroznová Lhota 202 12. 86,17 3. 10 60 10.
Svatobořice 213 13. 94,81 9. 0 61 11.
Kněždub 158 5. 96,81 10. 10 69 12.
Kozojídky 186 8. 99,44 14. 0 74 13.
Petrov 176 7. 97,00 11. 0 80 14.
Ždánice 427 20. 106,26 17. 0 80 15.
Hrubá Vrbka 219 14. 90,49 4. 10 83 16.
Dambořice 271 17. 100,28 16. 0 101 17.
Kyjov NP 21. 100,19 15. 0 102 18.
Násedlovice 324 18. 109,53 18. 0 115 19.
Bzenec 403 19. 126,56 21. 10 115 20.
Žarošice 255 16. 118,70 20. 10 118 21.
Velká nad Vel. --- 22. --- 22. 0 127 22.
Mutěnice --- 22. --- 22. 0 130 23.
Vnorovy --- 22. --- 22. 20 135 24.


© Vytvořil Tony 2009, optimalizováno pro prohlížeč Mozilla Firefox