Sobota, 18. května 2024
Soutěže
Petrov - "O Zlatý koš"
18. září 2010 Soutěž v Petrově o nejlepší "zadek"
Soutěžilo se v kategoriích muži, ženy a smíšená družstva. Čas se měřil při dotyku koše s vodou a při vystříknutí vody z mašiny. Mašina jela na volnoběh. Pokusy probíhaly pro každé družstvo hned po sobě.

Naše družstva:

Družstvo A :

Pozice Jméno
Koš Luňák Vít
Spoj savic Pomykal Antonín

Družstvo B :

Pozice Jméno
Koš Pomykal Miroslav
Spoj savic Pátek Miroslav

Družstvo C :

Pozice Jméno
Koš Pomykal Vítězslav
Spoj savic Hruška Štěpán
Výsledky :
Muži :

Družstvo 1.pokus 2.pokus 3.pokus Výsledný čas Výsledné pořadí
Koš Voda Koš Voda Koš Voda
Jindřichovice D NP NP NP NP 3,70 6,59 6,59 1.
Jindřichovice A NP NP 3,54 9,82 3,42 6,96 6,96 2.
Petrov A 3,61 7,18 3,66 7,62 3,61 6,99 6,99 3.
Vydrná 3,62 7,42 NP NP 3,62 7,57 7,42 4.
Čeložnice A NP NP NP NP 3,67 7,44 7,44 5.
Petrov B 3,66 7,48 3,50 7,79 3,50 7,58 7,48 6.
Hrubá Vrbka B 3,86 8,70 3,78 7,55 3,70 7,89 7,55 7.
Jarošov C 4,10 8,25 3,94 7,99 4,02 7,71 7,71 8.
Jarošov  A NP NP 3,97 7,79 NP NP 7,79 9.
Lesná  A NP NP 3,39 7,79 3,39 7,18 7,79 9.
Jindřichovice C 3,66 7,89 3,62 8,28 NP NP 7,89 10.
Jindřichovice B 3,50 7,90 3,66 8,81 3,46 9,07 7,90 11.
Kozojídky C 3,70 7,94 3,94 12,68 3,78 14,12 7,94 12.
Petrov C 4,58 7,97 NP NP NP NP 7,97 13.
Bratřejov A 3,70 8,80 3,50 8,15 3,45 10,5 8,15 14.
Prušánky B NP NP NP NP 4,25 8,27 8,27 15.
Kozojídky B 4,26 8,44 NP NP NP NP 8,44 16.
Vacenovice A 4,30 8,45 NP NP NP NP 8,45 17.
Velká n. Vel. A 4,10 8,46 NP NP NP NP 8,46 18.
Rohatec B 4,58 9,94 NP NP 4,50 8,53 8,53 19.
Jarošov B 4,41 10,42 NP NP 3,97 8,58 8,58 20.
Poštorná 4,30 8,75 4,26 9,73 4,33 9,15 8,75 21.
Bratřejov B NP NP 3,61 8,75 NP NP 8,75 21.
Lesná B NP NP 3,66 8,75 NP NP 8,75 21.
Poštorná B 4,02 8,90 NP NP 4,14 8,80 8,80 22.
Salaš A NP NP NP NP 3,98 8,82 8,82 23.
Prušánky C 4,74 8,93 4,73 9,67 4,65 8,88 8,88 24.
Prušánky A 4,90 9,29 4,38 9,05 4,23 9,21 9,05 25.
Salaš  D NP NP 3,82 9,06 3,78 12,02 9,06 26.
Velká n. Vel B NP NP - 9,09 - 11,76 9,09 27.
Vacenovice C 4,37 9,18 5,33 10,01 4,21 19,98 9,18 28.
Rohatec A NP NP 4,42 9,19 4,34 15,4 9,19 29.
Salaš B 4,86 9,94 4,46 9,22 4,46 9,83 9,22 30.
Rohatec C 4,62 9,33 4,37 11,21 4,22 11,87 9,33 31.
Vacenovice E 3,87 10,78 3,86 9,33 NP NP 9,33 31.
Hrubá Vrbka C 4,10 11,91 4,25 9,37 NP NP 9,37 32.
Vacenovice G NP NP 4,21 9,70 NP NP 9,70 33.
Hrubá Vrbka 4,25 10,81 6,48 11,95 NP NP 10,81 34.
Kozojídky A 4,25 10,91 NP NP 4,18 13,96 10,91 35.
Salaš  C NP NP NP NP 4,58 11,73 11,73 36.
Vacenovice D NP NP NP NP NP NP NP 37.
Vacenovice F NP NP NP NP NP NP NP 37.
Lesná C NP NP NP NP NP NP NP 37.

Ženy :

Družstvo 1.pokus 2.pokus 3.pokus Výsledný čas Výsledné pořadí
Koš Voda Koš Voda Koš Voda
Petrov A  NP NP 4,65 8,45 4,25 8,09 8,09 1.
Jindřichovice 4,02 8,30 3,94 8,63 3,90 8,31 8,30 2.
Hrubá Vrbka 4,53 8,98 4,37 8,86 4,30 9,03 8,86 3.
Hovorany A 4,74 9,31 4,58 8,99 4,50 9,14 8,99 4.
Poštorná 4,65 9,46 4,57 9,90 4,81 9,17 9,17 5.
Hrubá Vrbka B 4,18 9,62 NP NP 4,29 9,26 9,26 6.
Vydrná 4,93 9,92 5,05 9,85 4,90 10,42 9,85 7.
Hovorany B 5,30 15,40 6,65 13,02 5,14 10,71 10,71 8.
Hovorany C 5,66 11,18 5,33 10,92 6,01 11,71 10,92 9.
Petrov B NP NP NP NP NP NP NP 10.

Smíšené :

Družstvo 1.pokus 2.pokus 3.pokus Výsledný čas Výsledné pořadí
Koš Voda Koš Voda Koš Voda
Jindřichovice NP NP 3,98 8,50 3,78 7,84 7,84 1.
Hrubá Vrbka NP NP 4,10 8,02 3,94 8,38 8,02 2.
Hrubá Vrbka B 4,78 9,92 4,34 9,02 4,34 8,32 8,32 3.
Hrubá Vrbka NP NP 4,42 8,62 4,46 8,50 8,50 4.
Petrov A 3,94 NP 4,17 8,65 4,22 8,51 8,51 5.
Petrov B 4,22 8,55 4,25 9,78 4,65 8,56 8,55 6.
Hrubá Vrbka  C 4,18 8,97 NP NP NP NP 8,97 7.
Rohatec E 4,94 9,23 NP NP 5,05 9,13 9,13 8.
Poštorná 6,44 14,08 6,09 10,72 4,77 9,15 9,15 9.
Lipov NP NP 4,85 9,23 4,85 9,46 9,23 10.
Poštorná 4,81 9,69 5,29 9,66 4,65 9,44 9,44 11.
Hrubá Vrbka C 4,54 9,94 4,50 13,75 4,42 11,70 9,94 12.
Hrubá Vrbka 6,26 11,40 NP NP 6,96 11,84 11,40 13.
Rohatec D 6,37 12,32 7,38 11,92 NP NP 11,92 14.

© Vytvořil Tony 2009, optimalizováno pro prohlížeč Mozilla Firefox